Conducerea facultății

Vizureanu V. Prof. univ. dr. Viorel VIZUREANU Decan viorel.vizureanu@filosofie.unibuc.ro
Prof. univ. dr. Laurențiu STAICU Prodecan laurentiu.staicu@filosofie.unibuc.ro
Conf. univ. dr. Emanuel SOCACIU  Prodecan emanuel.socaciu@filosofie.unibuc.ro
Ecaterina Matei Ecaterina Matei Secretar șef facultate ecaterina.matei@filosofie.unibuc.ro
   Lilian Ciachir Administrator șef lilian.ciachir@filosofie.unibuc.ro
Secretariat
Sandru Carmen Carmen Irina Șandru Secretar carmen.sandru@filosofie.unibuc.ro
Iulia Iliescu Iuliana Iliescu Secretar iuliana.iliescu@filosofie.unibuc.ro
Viviana Ciachir Carmen-Viviana Ciachir Secretar viviana.ciachir@filosofie.unibuc.ro

 

Programul de lucru cu publicul al secretariatului
Luni-Joi: 12:00-14:00
Vineri: 10:00-12:00

Program biblioteca
Luni-Vineri: 8:00-19:00
Sambata: 8:00-13:30