Două dintre doctorandele Facultății de Filosofie, Andreea Baciu și Andreea Stoicescu, s-au calificat în finala concursului Jurnal de student CIVIS, derulat ca parte a #localcivisdays 2021.

Produsele concurenților – fotografii, clipuri video și texte care descriu experiențele studențești din proiectele și mobilitățile CIVIS – pot fi votate pe pagina de Facebook a Universității din București până pe 9 decembrie 2021.

Prin urmare, vă rog să votați prin acordarea unor reacții pozitive la postarea individuală de prezentare a studenților doctorande. Potrivit regulamentului, „fiecare finalist poate fi votat pe pagina de Facebook a Universității din București. Vor fi luate în calcul atât reacțiile (like, love, haha, care, angry, sad), cât și răspunsurile la comentariul” care trimite la clipul video sau testimonialul unui finalist.

Alege câștigătorul concursului „Jurnal de student CIVIS”. Finaliștii așteaptă așteaptă votul tău pe pagina de Facebook a UB până pe 9 decembrie 2021