Date fiind reglementările legale intrate în vigoare ca urmare a evoluției situației pandemice (http://legislatie.just.ro/Public/DetaliiDocument/232731), începând din data de 8 noiembrie activitatea secretariatului Facultății de Filosofie se va desfășura exclusiv online, pe toată perioada în care aceste reglementări sunt valabile.
Toate solicitările vor fi trimise la adresa office@filosofie.unibuc.ro
Pentru informații suplimentare, programări audiențe online și urgențe administrative este valabil și nr. de telefon 0213181556, în intervalul 8.00-16.00, de luni până vineri.

Studenții Facultății de Filosofie vor contacta persoana de la secretariat care are în atribuție rezolvarea problemelor administrative pentru anul / grupa din care face parte, conform tabelului de mai jos:

Secretar IULIANA ILIESCU :  iuliana.iliescu@filosofie.unibuc.ro ; iuliailiescu2003@yahoo.com

• STUDII UNIVERSITARE DE LICENȚĂ:   anul I  grupele 350, 351, 352, anul II , III SE
  • STUDII UNIVERSITARE DE MASTER:   anul I și II

Secretar CARMEN ȘANDRU: carmen.sandru@filosofie.unibuc.ro

• STUDII UNIVERSITARE DE LICENȚĂ:   anul I  grupele 353, 354, 355, anul II , III FILOSOFIE
  • STUDII UNIVERSITARE DE DOCTORAT

Secretar VIVIANA CIACHIR: viviana.ciachir@filosofie.unibuc.ro