Licență

Anul I

Responsabil general de an: Laurențiu Staicu laurentiu.staicu@filosofie.unibuc.ro

  • 350: Cristian Iftode cristian.iftode@filosofie.unibuc.ro
  • 351: Laurențiu Gheorghe laurentiu.gheorghe@filosofie.unibuc.ro
  • 352: Marin Bălan marin.balan@filosofie.unibuc.ro
  • 353: Laurențiu Staicu laurentiu.staicu@filosofie.unibuc.ro
  • 354: Gheorghe Ștefanov gheorghe.stefanov@filosofie.unibuc.ro
  • 355: Ileana Dascălu ileana.dascalu@filosofie.unibuc.ro

Anul II

Responsabil general de an: Viorel Vizureanu viorel.vizureanu@filosofie.unibuc.ro

  • 301: Emilian Mihailov emilian.mihailov@filosofie.unibuc.ro
  • 356: Viorel Vizureanu viorel.vizureanu@filosofie.unibuc.ro
  • 357: Alexandru Dragomir alexandru.dragomir@filosofie.unibuc.ro
  • 358: Andrei Mărășoiu andrei.marasoiu@filosofie.unibuc.ro

Anul III

Responsabil general de an: Emanuel Socaciu emanuel.socaciu@filosofie.unibuc.ro

  • 302: Radu Dudău radu.dudau@filosofie.unibuc.ro
  • 359 (F.C.): Oana Șerban oana.serban@filosofie.unibuc.ro
  • 360 (F.M.P.): Emanuel Socaciu emanuel.socaciu@filosofie.unibuc.ro
  • 361 (F.T.): Dana Jalobeanu dana.jalobeanu@filosofie.unibuc.ro