PROGRAMARE EXAMENE SESIUNE SEPTEMBRIE 2019

Licență anii I&II, Master anul ILicență anul III, Master anul II
prof.dr. Vasile Romlus Brâncoveanu 12 septembrie 2019 ora 10,00
prof.dr. Viorel Vizureanu 5 septembrie 2019 ora 9,00
prof.dr. Laurenţiu Staicu 11 septembrie 2019 ora 10,00
 

prof.dr. Savu Totu

19 septembrie 2019 ora 14,00
prof.dr. Constantin Stoenescu 10 septembrie 2019 ora 10,00
prof.dr. Ion Bănşoiu 10 septembrie 2019 ora 10,00
prof.dr. Mihaela Pop 11 septembrie 2019 ora 12,00
prof.dr. Mircea Dumitru 3 septembrie 2019 (ora 14,00)

(anii II – III licență și master an I – II)

prof.dr. Viorel Cernica 9 septembrie 2019 ora 11,00
conf.dr. Emanuel Socaciu 5 septembrie 2019 ora 10,00
conf.dr. Gabriel Vacariu 4 septembrie 2019 ora 11,00
conf.dr. Radu Dudău 4 septembrie 2019 ora 10,00
conf.dr. Bogdan Mincă 19 septembrie 2019 ora 10,30
conf.dr. Cristian Iftode 10 septembrie 2019 ora 10,00
conf.dr. Dana Jalobeanu  
conf.dr. Gheorghe Ştefanov 4 septembrie 2019 ora 10,00
conf.dr. Sorin Costreie 4 septembrie 2019 ora 12,00
conf.dr. Dorina Pătrunsu 5 septembrie 2019 ora 9,00
lect.dr. Marin Bălan 16 septembrie 2019 ora 12,00
lect.dr. Cristina Pop 17 septembrie 2019 ora 10,00
lect.dr. Cătălin Cioabă 4 septembrie 2019 ora 14,00
Lect.dr. Constantin Vică 4 septembrie 2019 ora 10,00
lect.dr. Mirela Adascăliței 17 septembrie 2019 ora 10,00 –  Facultatea de Litere
Lect.dr. Ana Karlstedt LUNI, 16 septembrie, ora 8:00, sala 2 – incepatori

LUNI 16 septembrie, ora 10:00, sala 2 – avansati

lect.dr. Emilian Mihailov 20 septembrie 2019 ora 10,00
lect.dr. Laurențiu Gheorghe 4 septembrie 2019 ora 10,00
Prof.dr. Elena Druică 3 septembrie 2019 ora 10,00
conf.dr. Sebastian Grama 12 septembrie 2019 (ora 14,00)
1.       lect.dr. Mirela Adascăliței 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
2.       lect.dr. Marin Bălan 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
3.       prof.dr. Ion Bănşoiu 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
4.       prof.dr. Vasile Romlus Brâncoveanu 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
5.       prof.dr. Viorel Cernica 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
6.       lect.dr. Cătălin Cioabă 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
7.       conf.dr. Sorin Costreie 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
8.       lect.dr. Ileana Dascălu 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
9.       conf.dr. Radu Dudău 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
10.  prof.dr. Mircea Dumitru 3 septembrie 2019 (ora 14,00) (anii II – III licență și master an I – II)
11.  lect.dr. Laurențiu Gheorghe 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
12.  conf.dr. Sebastian Grama 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
13.  conf.dr. Cristian Iftode 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
14.  prof.dr. Adrian Paul Iliescu 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
15.  conf.dr. Dana Jalobeanu 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
16.  lect.dr. Emilian Mihailov 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
17.  conf.dr. Bogdan Mincă 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
18.  prof.dr. Vasile Morar 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
19.  prof.dr. Valentin Mureşan 3 septembrie 2019 (ora 16,00)
20.  conf.dr. Dorina Pătrunsu 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
21.  lect.dr. Cristina Pop 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
22.  prof.dr. Mihaela Pop 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
23.  conf.dr. Emanuel Socaciu 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
24.  prof.dr. Laurenţiu Staicu 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
25.  prof.dr. Constantin Stoenescu 2 septembrie 2019 (ora 10,00)
26.  conf.dr. Gheorghe Ştefanov 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
27.  prof.dr. Savu Totu 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
28.  conf.dr. Gabriel Vacariu 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
29.  Lect.dr. Constantin Vică 3 septembrie 2019 (ora 10,00)
30.  prof.dr. Viorel Vizureanu 3 septembrie 2019 (ora 10,00)