Responsabili activitate tutorială 2019-2020

Responsabili activitate tutorială 2019-2020

Licență

Anul I
Responsabil general de an: Romulus Brâncoveanu romulus.brancoveanu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 300: Ileana Dascălu ileana.dascalu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 350: Cristian Iftode cristian.iftode@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 351: Laurențiu Gheorghe laurentiu.gheorghe@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 352: Marin Bălan marin.balan@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 353: Laurențiu Staicu laurentiu.staicu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 354: Gheorghe Ștefanov gheorghe.stefanov@filosofie.unibuc.ro
Anul II
Responsabil general de an: Viorel Vizureanu viorel.vizureanu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 301: Emilian Mihailov emilian.mihailov@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 355: Viorel Vizureanu viorel.vizureanu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 356: Constantin Vică constantin.vica@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 357: Oana Șerban oana.serban@filosofie.unibuc.ro
Anul III
Responsabil general de an: Constantin Stoenescu constantin.stoenescu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 302: Radu Dudău radu.dudau@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 358 (F.C.): Sabin Totu sabin.totu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 359 (F.M.P.): Dorina Pătrunsu dorina.patrunsu@filosofie.unibuc.ro
  • Grupa 360 (F.T.): Dana Jalobeanu dana.jalobeanu@filosofie.unibuc.ro